Vítejte!
Vítejte!


Volná pracovní místa

Nacházíte se: StaniOn

Přidat k oblíbeným

Termovizní měření

Zajišťujeme termovizní měření profesionální kamerou TESTO 875.

Injektáž zdiva

Provádíme chemické injektáže jako metodu účinné sanace vlhkého zdiva.

Pasivní domy

Dlouhodobě se zabýváme realizací nízkoenergetických a pasivních domů.

Rychlý kontakt


Telefon: (420) 573 333 123
E-mail: stanion(@)stanion.cz

Kontaktní informace

StaniOn s.r.o. se představujeStavební firma StaniOn s.r.o. z Bystřice pod Hostýnem vznikla 24. února 2009.

 

 

V současné době považuji StaniOn s.r.o. za stabilní, regionální stavební firmu. Co se týká velikosti, tak se snažíme stále růst, ale důrazně dohlížím na to, aby díky tomu neutrpěla kvalita prací a servis, který zákazníkům poskytujeme. Jako asi každá stavební firma si v současné době nemůžeme vybírat co bychom chtěli realizovat a jsme vděční za jakoukoliv zakázku. Přesto jsem pyšný na to, že se nám daří v oblasti rodinných domů prosazovat myšlenku pasivního standardu a máme v současné době již několik pasivních domů zrealizovaných a prověřených několika „topnými“ sezónami.  Další oblastí, která je pro nás velmi zajímavá je realizace dřevostaveb, především „klasických“ roubenek ovšem technologií umožňující splnění nejpřísnějších tepelně-technických požadavků. Za velkou výzvu v současnosti považuji realizaci pohledových betonů se kterou máme díky několika stavbám realizovaným v posledních dvou letech bohaté zkušenosti. 

 

Dalším samostatným tématem jsou dotace, ač můžeme mít názor na jejich účelnost jakýkoliv, nelze tento „trend“ ignorovat. StaniOn s.r.o. se realizačně podílela na desítkách projektů, které byly spolufinancovány různými dotačními tituly. Díky tomu můžeme nabídnou jistotu, že jsme schopni zakázku zvládnout jak technicky tak legislativně.

 

Našimi zákazníky jsou obce, města, firmy, spolky a soukromí investoři. Investory dokážeme provézt celým procesem jejich záměru. Počínaje zpracování projektové dokumentace, vyřízení všech potřebných povolení, samotnou realizací stavby a následnou kolaudací.

 

Co se týká personální stránky snažím se o to abychom byli schopni stavby realizovat převážně vlastními zaměstnanci, což není v oboru stavebnictví rozhodně běžné. Dbám na to abychom disponovali nejmodernějším vybavením a technologiemi.

 

Do budoucna se chceme stále zlepšovat a vytvářet kvalitní stavby nejenom řemeslně provedené, ale i zdařilé z hlediska kvalitní architektury.

 

                                                                                                        Stanislav Ondroušek

                                                                                              Jednatel společnosti StaniOn s.r.o.

 

 

 


Zpět nahoru

Nahoru
Copyright ©2018 StaniOn s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Právní ustanovení