Vítejte!
Vítejte!


Volná pracovní místa
Nacházíte se: StaniOn » Vše o nás

Přidat k oblíbeným

Vše o nás


Rychlý kontakt


Telefon: (420) 573 333 123
E-mail: stanion(@)stanion.cz

Kontaktní informace

Historie
Filozofie, vize, ideaChtěl bych Vám jako jednatel představit naši společnost a její aktivity tak, jak je vnímám. Ekonomická teorie říká, že účelem podnikání je tvorba zisku... Byli bychom špatnými „hospodáři", kdybychom tvrdili, že to tak není. Naším cílem je souběžně se snahou dosahovat dobrých ekonomických výsledků, také poskytovat kvalifikované služby s individuálním přístupem k zákazníkovi. Snažíme se vytvářet strukturu úzce specializovaných a vyškolených odborníků tak, aby se na každé části prováděných prací podílel kompetentní specialista. Jsem přesvědčen, že odborné zázemí je nezbytným předpokladem pro odvádění kvalifikované práce. Z tohoto důvodu investujeme nemalé prostředky do softwarového vybavení a získávání nejaktuálnějších poznatků formou školení a seminářů.


Nebojíme se „rozjíždět" nové dlouhodobé projekty navzdory průvodním „porodním bolestem", např. program „Zelená úsporám". Do tohoto programu jsme byli od začátku zapojeni jako projekční kancelář a nyní už i jako realizační firma. Podíleli jsme se na tlaku, který vedla odborná veřejnost a který měl za následek novelizaci a zmírnění podmínek programu. V současné době věnujeme nejvíce svého úsilí rozvoji a propagaci výstavby tzv. pasivních domů nebo lépe řečeno domů s téměř nulovou spotřebou tepla. Je s podivem, že pojem pasivní dům stále vzbuzuje tolik rozruchu. Brzy se terminologie opět sjednotí a opět budeme používat termíny rodinné domy, bytové domy, jelikož všechny nově postavené domy budou splňovat pasivní standard. Tento názor opírám o požadavky formulované ve Směrinici evropského parlamentu a rady evropy 2010/31/EU o energetické náročnosti budov, která mimo jiné ukládá postupně snižovat energetickou náročnost nově stavěných budov a renovací probíhajících na více jak 25% obvodového pláště, takovým způsobem, že v roce 2020 bude možné stavět pouze domy s téměř nulovou spotřebou energie ( pasivní domy). Myslím si, že dnes uvažovat se stavbou nebo stavební úpravou, která nebude splňovat minimálně nízkoenergetický standard je krátkozraká a zmařená investice. Takto bych stručně charakterizoval naši filozofii podnikání.

Přejeme si mnoho spokojených zákazníků, protože právě to považuji za nejlepší reklamu.

 

Stanislav Ondroušek


Volná pracovní místaMáte zájem pracovat v mladém kolektivu s nemodernější technikou a software? Nabízíme volná pracovní místa.


Zpět nahoru

Nahoru
Copyright ©2018 StaniOn s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Právní ustanovení