Rozšíření výcvikového střediska psovodů a služeb psů PČR Dobrotice – výstavba pracoviště metody pachové indentifikace (MPI)

Novostavba dvou liniových výcvikových sálů MPI (metody pachové identifikace) včetně jejich technického a sociálního zázemí, skladovacích prostor a prostor pro péči a ustájení psů v areálů Výcvikového střediska psovodů a služeb psů Dobrotice . Služební pes určuje na základě pachových stop ve vzorcích identifikaci osob a předmětů, v příručním skladu je tak uloženo 300 vzorků pachových stop.

Před výstavbou byla provedena demolice stávajícího objektu, přičemž samotný objekt je postaven z pálených cihel. Střecha je asfaltová a plechová. Zároveň byly vybudovány zpevněné přístupové plochy a terénní úpravy. Budova je obložena sibiřským modřínem, který má nejen krásný vzhled po dlouhá léta, ale jedná se i o vysoce odolnou dřevinu proti povětrnostním podmínkám, která nenásilně zapadá do přírodního rázu okolního prostředí.

Při realizaci byl kladen důraz na každou maličkost, pevně tak věříme, že stavba bude dobře a dlouho sloužit svému účelu.

  • Investor: Ministerstvo vnitra ČR
  • Autor projektu: Ing. Jan Hladiš
  • Místo: Dobrotice
sdílet

Naše další reference

bg circles

Nenašli jste, co jste hledali?

Nevadí, ochotně vám poradíme. Stačí nám napsat, zavolat nebo poslat váš dotaz.

Kontaktujte nás